فراخوان هدایت و راهنمایی پایان‌نامه و رساله

اندیشکده تعاون و توسعه با همکاری دفتر ترویج، آموزش و تحقیقات معاونت امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پایان‌نامه‌ها  و رساله‌های با موضوع تعاون و تعاونی‌ها حمایت می‌کند.فراخوان هدایت و حمایت از پایان نامهکارشناسی ارشد و دکتری سطح ۳ و ۴ حوزویبا محوریت موضوع «تعاون و تعاونی ها»

سال ۱۴۰۱


رشته های اولویت دار: علوم اجتماعی، اقتصاد، مدیریت، صنایع، حقوق

موضوعات اولویت دار: مبانی نظری، فقهی و اسلامی تعاون و تعاونیتعاون و تعاونی ها در سنت ایرانی تعاون و مردمی سازیآسیب شناسی بخش تعاون واگذاری بنگاه‌ ها و فعالیت های دولتی به مردم تعاون و محرومیت زداییبیمه تعاونیبانک تعاونی اصلاح قوانین حوزه تعاون تعاونی پلتفرم و نوع جدید فرهنگ تعاون و تربیت تعاون بنیانو...

 • پروپوزال
 • فایل PDF
  حداکثر حجم 10 مگابایت
  فایل وورد DOC
  حداکثر حجم 10 مگابایت
  فایل وورد DOCX
  حداکثر حجم 10 مگابایت
  فایل ZIP
  حداکثر حجم 10 مگابایت
عضویت در باشگاه اندیشکده تعاون
اندیشکده تعاون، به عنوان نخستین اندیشکده حوزه تعاون کشور و منطقه، با همکاری معاونت تعاونِ وزات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد دانشگاهی تأسیس گردید تا بتواند خلاهای فکری و نظری موجود در امر تصمیم‌سازی، قانون‌گذاری و اجرا را پوشش دهد. همچنین اندیشکده در راستای تحقق رسالت اصلی خویش، در افق 1404 ساختاری خواهد بود که در سطح کشور به‌عنوان مرجع علمیِ پشتیبان برای تمامی سطوح سیاست‌گذاری و تصمیم‌گیری در حوزۀ تعاون شناخته می‌شود.
با ورود یا ثبت‌نام در سامانه شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس های سایت و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید؛ همچنین از آخرین اطلاعیه‌ها با خبر می‌شوید.