سعید رسته مقدم

  • مسئول روابط عمومی و حوزه ریاست اندیشکده تعاون و توسعه
  • کارشناس پژوهش مرکز مطالعات میان رشته‌ای سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور

وی هم‌اکنون به عنوان مسئول روابط عمومی و حوزه ریاست اندیشکده تعاون و توسعه مشغول به فعالیت‌ می‌باشد.

  • کارشناسی: علوم تربیتی، گرایش مدیریت آموزشی
  • کارشناسی ارشد: آموزش و بهسازی منابع انسانی

سعید رسته‌مقدم مسئول روابط عمومی و حوزه ریاست اندیشکده تعاون و توسعه می‌باشد. روابط عمومی را می‌توان به مثابهِ پُلی میان سازمان و مخاطبان آن دانست باید گفت مدیر روابط عمومی نقش مهمی در بهبود وضعیت سازمان‌ها و برقراری تعامل میان درون سازمان و بیرون از آن دارد. از دیگر سو، «انديشكده» محفلی علمی است و در تلاش است تا فاصله میان حوزه نظر و عمل را در حوزه‌های انسانی و اجتماعی پوشش دهد؛ پس وی در اینجا هست تا با علم مدیریتی چرخه اطلاعات بین مدیر، سازمان و عموم مخاطبان را کنترل کند و پل ارتباطی میان مخاطبان و اندیشکده باشد. وی فارغ التحصیل رشته علوم تربیتی گرایش مدیریت آموزشی در مقطع کارشناسی و همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته آموزش و بهسازی منابع انسانی می‌باشد؛ و از بدو تأسیس و راه‌اندازی اندیشکده تعاون مسئولیت و سرپرستی روابط عمومی و امور اجرایی آن به وی محول گردید.

عضویت در باشگاه اندیشکده تعاون
اندیشکده تعاون، به عنوان نخستین اندیشکده حوزه تعاون کشور و منطقه، با همکاری معاونت تعاونِ وزات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد دانشگاهی تأسیس گردید تا بتواند خلاهای فکری و نظری موجود در امر تصمیم‌سازی، قانون‌گذاری و اجرا را پوشش دهد. همچنین اندیشکده در راستای تحقق رسالت اصلی خویش، در افق 1404 ساختاری خواهد بود که در سطح کشور به‌عنوان مرجع علمیِ پشتیبان برای تمامی سطوح سیاست‌گذاری و تصمیم‌گیری در حوزۀ تعاون شناخته می‌شود.
با ورود یا ثبت‌نام در سامانه شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس های سایت و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید؛ همچنین از آخرین اطلاعیه‌ها با خبر می‌شوید.