نشست صمیمی همکاران و پژوهشگران اندیشکده تعاون

در اندیشکده تعاون برگزار شد

شنبه 18 بهمن ماه نشست صمیمی پژوهشگران اندیشکده تعاون با حضور محمد جعفر کبیری معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، عیسی علیزاده معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی، محمد حسین حسنی رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و زهرا نقی زاده مدیر پروژه اندیشکده تعاون برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اندیشکده تعاون، نشست صمیمی همکاران و پژوهشگران اندیشکده تعاون با حضور محمد جعفر کبیری، معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، عیسی علیزاده معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی به جهت ترسیم نقشه راه اندیشکده تعاون و همپنین واکاوی و شناسایی موانع موجود و اقدام جهت رفع آنها در جهت تسهیل امور تعاونگران، در روز شنبه 18 بهمن ماه در سالن اجتماعات اندیشکده تعاون برگزار شد.

در این نشست ابتدا زهرا نقی زاده به عنوان مدیر پروژه اندیشکده تعاون گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های اندیشکده از بدو شروع فعالیت خود از جمله تولید بیش از 30 خلاصه سیاستی و 60 بولتن سیاستی جهت استفاده مدیران و  ارائه کرد  در ادامه معاون امور تعاون ضمن بیان چالش های پیش روی حوزه تعاون انتظار خود را از اندیشکده در زمینه‌های "فرهنگ سازی و انجام کار گروهی"، "شفافیت و کارآمدی تعاونی‌ها" و حمایت هدفمند از تعاونی‌ها" بیان کرد.

در ادامه معاون فرهنگی جهاد ضمن بیان اهمیت و ضرورت تاسیس اندیشکده تعاون و همچنین لزوم تبیین دقیق فعالیت‌های آن به عنوان بازوی فکری وزارت تعاون تاکید داشت.

عضویت در باشگاه اندیشکده تعاون
اندیشکده تعاون، به عنوان نخستین اندیشکده حوزه تعاون کشور و منطقه، با هدف پوشش این خلا نظری با همکاری معاونت تعاونِ وزات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد دانشگاهی تأسیس گردید تا بتواند خلاهای فکری و نظری موجود در امر تصمیم‌سازی، قانون‌گذاری و اجرا را پوشش دهد. همچنین اندیشکده در راستای تحقق رسالت اصلی خویش، در افق 1404 ساختاری خواهد بود که در سطح کشور به‌عنوان مرجع علمیِ پشتیبان برای تمامی سطوح سیاست‌گذاری و تصمیم‌گیری در حوزۀ تعاون شناخته می‌شود.
با ورود یا ثبت‌نام در سامانه شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس های سایت و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید؛ همچنین از آخرین اطلاعیه‌ها با خبر می‌شوید.