بررسی فعالیت زنان در نیوزلند با نگاه ویژه به ”شبکه زنان لبنی“ در این کشور

تهیه شده در دپارتمان فرهنگی-اجتماعی اندیشکده تعاون
پاییز 1399 - شماره 18

بولتن سیاستی تعاون در نظر دارد تا موضوعات مهم و جذاب حوزۀ تعاون کشور را جهت آشنایی بیشتر سیاست‌گذاران و تصمیم‌سازان این حوزه، برجسته نماید. در این شماره تصمیم داریم تا فضایی کلی از فرهنگ زنان نیوزلند در سده اخیر را شرح دهیم و آشنایی مختصری با فعالیت‌های تعاونی زنان در این کشور. نگاه ویژه ما در این شماره به ”شبکه زنان لبنی“ می‌باشد که توانسته بسیاری از شرکت‌های تعاونی و غیرتعاونی در نیوزلند را با خود همراه کند. امید است مطالب ارائه شده برای استفاده سیاست‌گذاران در تصمیماتشان مفید باشد.

 

عضویت در باشگاه اندیشکده تعاون
اندیشکده تعاون، به عنوان نخستین اندیشکده حوزه تعاون کشور و منطقه، با هدف پوشش این خلا نظری با همکاری معاونت تعاونِ وزات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد دانشگاهی تأسیس گردید تا بتواند خلاهای فکری و نظری موجود در امر تصمیم‌سازی، قانون‌گذاری و اجرا را پوشش دهد. همچنین اندیشکده در راستای تحقق رسالت اصلی خویش، در افق 1404 ساختاری خواهد بود که در سطح کشور به‌عنوان مرجع علمیِ پشتیبان برای تمامی سطوح سیاست‌گذاری و تصمیم‌گیری در حوزۀ تعاون شناخته می‌شود.
با ورود یا ثبت‌نام در سامانه شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس های سایت و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید؛ همچنین از آخرین اطلاعیه‌ها با خبر می‌شوید.