انحرافات آمار حوزه تعاون: چرا؟

تهیه‌ شده در دپارتمان اقتصادی اندیشکده تعاون
پاییز 1399 - شماره 20

بولتن سیاستی تعاون در نظر دارد تا موضوعات مهم حوزۀ تعاون کشور را برای سیاست‌گذاران و تصمیم‌سازان این حوزه، برجسته نماید؛ در این شماره به موضوع ”انحرافات آمار حوزه تعاون: چرا؟“ پرداخته خواهد شد و در آن ضمن مروری بر اهم اعلان‌کنندگان آمارهای حوزه تعاون، مرکز آمار ایران و دو مجموعه مرکز آمار و اطلاعات راهبردی و سامانه جامع آمارهای ثبتی زیر نظر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برخی انحرافات اعلامی از سوی این مراکز مشخصاً مورد بازنگری قرار خواهد گرفت.

 

عضویت در باشگاه اندیشکده تعاون
اندیشکده تعاون، به عنوان نخستین اندیشکده حوزه تعاون کشور و منطقه، با هدف پوشش این خلا نظری با همکاری معاونت تعاونِ وزات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد دانشگاهی تأسیس گردید تا بتواند خلاهای فکری و نظری موجود در امر تصمیم‌سازی، قانون‌گذاری و اجرا را پوشش دهد. همچنین اندیشکده در راستای تحقق رسالت اصلی خویش، در افق 1404 ساختاری خواهد بود که در سطح کشور به‌عنوان مرجع علمیِ پشتیبان برای تمامی سطوح سیاست‌گذاری و تصمیم‌گیری در حوزۀ تعاون شناخته می‌شود.
با ورود یا ثبت‌نام در سامانه شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس های سایت و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید؛ همچنین از آخرین اطلاعیه‌ها با خبر می‌شوید.