اندیشکده تعاون و توسعه برگزار کرد

نشست ششم: دوشنبه‌های اندیشه‌ورزی اندیشکده تعاون و توسعه

سلسله نشست‌های دوشنبه های اندیشه ورزی اندیشکده تعاون و توسعه روز گذشته مورخ 19 اردیبهشت ماه 1400 با حضور مهدی مسکنی، معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ساختمان معاونت امور تعاون برگزار شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی اندیشکده تعاون، ششمین نشست علمی-تخصصی این اندیشکده دوشنبه مورخ 19 اردیبهشت ماه 1401با حضور مهدی مسکنی، معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ساختمان معاونت امور تعاون برگزار شد.

عضویت در باشگاه اندیشکده تعاون
اندیشکده تعاون، به عنوان نخستین اندیشکده حوزه تعاون کشور و منطقه، با همکاری معاونت تعاونِ وزات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد دانشگاهی تأسیس گردید تا بتواند خلاهای فکری و نظری موجود در امر تصمیم‌سازی، قانون‌گذاری و اجرا را پوشش دهد. همچنین اندیشکده در راستای تحقق رسالت اصلی خویش، در افق 1404 ساختاری خواهد بود که در سطح کشور به‌عنوان مرجع علمیِ پشتیبان برای تمامی سطوح سیاست‌گذاری و تصمیم‌گیری در حوزۀ تعاون شناخته می‌شود.
با ورود یا ثبت‌نام در سامانه شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس های سایت و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید؛ همچنین از آخرین اطلاعیه‌ها با خبر می‌شوید.