نخستین جلسه هم‌اندیشی مدیران بانک توسعه تعاون و اندیشکده تعاون برگزار شد

نخستین جلسه هم‌اندیشی مدیران بانک توسعه تعاون و اندیشکده تعاون و توسعه در نهم آبان ۱۴۰۱ برگزار شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی اندیشکده تعاون، نخستین جلسه هم‌اندیشی میان مدیران بانک توسعه تعاون و اندیشکده تعاون و توسعه در نهم آبان ۱۴۰۱ برگزار شد.
 
در این جلسه موضوعاتی اعم از هم‌اندیشی و شناخت ظرفیت‌های پژوهشی و ایجاد همکاری میان اندیشکده و بانک توسعه تعاون مورد بحث و بررسی قرار گرفت. همچنین درباره تحقق مدل‌های مرتبط با بانکداری اسلامی و تقویت حوزه محصولات اسلامی صحبت شد.

در این جلسه حجت‌الاسلام رائیجی ضمن بیان نکات خود و شرح ظرفیت‌های پژوهشی و آموزشی موجود در اندیشکده تعاون بیان کرد: بانک توسعه تعاون به عنوان پشتیبان اصلی تأمین مالی بخش تعاون کشور است و جزء بهترین و سالم‌ترین بانک‌ها از جهت رعایت قوانین بانکداری و ضوابط شرعی معمول محسوب می‌شود.
 
 
وی افزود: امکان طراحی «سکوی جدید تأمین مالی» در بانک توسعه تعاون وجود دارد که این کار علاوه بر تحول در بانک توسعه تعاون سبب حل مشکلات تأمین مالی در بخش تعاون نیز خواهد شد و در این راستا اندیشکده تعاون با تمام ظرفیت آماده همکاری با بانک توسعه تعاون است.
 
آقای بختیاری از مدیران بانک توسعه تعاون نیز ضمن ابراز خرسندی از ظرفیت‌های همکاری با اندیشکده تعاون تأکید کرد: بانک توسعه تعاون همواره در راستای اعتلا و گسترش بخش تعاون در کشور تلاش کرده و در همین راستا آمادگی خود را برای حمایت از محصولات بانکداری اسلامی و گسترش آنها اعلام می‌داریم.
 
 
در پایان نیز مقرر شد این کمیته به‌عنوان راهبر عملیاتی طرح و محصول جدید تأمین مالی از جانب اندیشکده تعاون، معاونت تعاون و بانک توسعه تعاون به صورت منظم جلساتی را در سطح مدیریتی و کارشناسی تشکیل دهد.
عضویت در باشگاه اندیشکده تعاون
اندیشکده تعاون، به عنوان نخستین اندیشکده حوزه تعاون کشور و منطقه، با همکاری معاونت تعاونِ وزات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد دانشگاهی تأسیس گردید تا بتواند خلاهای فکری و نظری موجود در امر تصمیم‌سازی، قانون‌گذاری و اجرا را پوشش دهد. همچنین اندیشکده در راستای تحقق رسالت اصلی خویش، در افق 1404 ساختاری خواهد بود که در سطح کشور به‌عنوان مرجع علمیِ پشتیبان برای تمامی سطوح سیاست‌گذاری و تصمیم‌گیری در حوزۀ تعاون شناخته می‌شود.
با ورود یا ثبت‌نام در سامانه شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس های سایت و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید؛ همچنین از آخرین اطلاعیه‌ها با خبر می‌شوید.