فصلنامه

نهمین فصلنامه جامعه اندیشکده ها منتشر شد

شماره نهم فصلنامه جامعه اندیشکده ها ویژه پاییز 1401 شامل 26 پژوهش از 25 اندیشکده منتشر شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی اندیشکده تعاون و توسعه؛ نهمین فصلنامه جامعه اندیشکده ها ویژه پاییز ۱۴۰۱ با مشارکت ۲۵ اندیشکده در ۶۶ صفحه منتشر شد. در شماره نهم این فصلنامه ۲۶ پژوهش از 25 اندیشکده منتشرشده که سهم اندیشکده تعاون و توسعه دو پژوهش می‌باشد.

پژوهش تعاونی ها عاملی مهم در جهت توسعه کارآفرینی در کشور نویسنده حمیده ترابی و پژوهش تعاونی ها و باشگاه های فوتبال در ایران نویسنده حنیف عموزاده دو پژوهشی هستند که در شماره نهم فصلنامه جامعه اندیشکده ها ویژه پاییز 1401 به چاپ رسیده‌اند.

در ادامه می‌توانید نسخه دیجیتال این دو پژوهش و همچنین نسخه کامل شماره نهم فصلنامه جامعه اندیشکده‌ها را به رایگان ذخیره کنید.

عناوین سایر پژوهش‌ها و اندیشکده‌های مشارکت کننده در این شماره از فصلنامه جامعه اندیشکده‌ها عبارتند از:

مسائل اجتماعی

فرهنگ و رسانه

صنعت و تجارت

حکمرانی و توسعه

کشاورزی و محیط زیست

اقتصاد

امنیت و سیاست خارجی

  • فرصت ها و تهدیدهای امارت اسلامی برای ایران / مرکز راهبری برهان
  • بررسی روابط ایران و عراق / مرکز رسانه ای اندیشه ای شعوبا
  • بررسی و تحلیل طرح ها و الزامات مقابله با اقدامات امریکا در غرب آسیا / اندیشکده فاطر

آموزش، علم و فناوری

انرژی

عضویت در باشگاه اندیشکده تعاون
اندیشکده تعاون، به عنوان نخستین اندیشکده حوزه تعاون کشور و منطقه، با همکاری معاونت تعاونِ وزات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد دانشگاهی تأسیس گردید تا بتواند خلاهای فکری و نظری موجود در امر تصمیم‌سازی، قانون‌گذاری و اجرا را پوشش دهد. همچنین اندیشکده در راستای تحقق رسالت اصلی خویش، در افق 1404 ساختاری خواهد بود که در سطح کشور به‌عنوان مرجع علمیِ پشتیبان برای تمامی سطوح سیاست‌گذاری و تصمیم‌گیری در حوزۀ تعاون شناخته می‌شود.
با ورود یا ثبت‌نام در سامانه شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس های سایت و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید؛ همچنین از آخرین اطلاعیه‌ها با خبر می‌شوید.