جشنواره ملی پژوهش‌های برتر حوزه تعاون

جشنواره ملی پژوهش های برتر حوزه تعاون با تاکید بر شعار "جهش تولید" شهریور ۹۹ برگزار می شود و آخرین مهلت ارسال اثر به این جشنواره ۳۱ مرداد ماه ۹۹ است.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با همکاری اندیشکده تعاون، جشنواره ملی پژوهش های برتر حوزه تعاون را برگزار می‌کند.


پژوهشگران برای شرکت در جشنواره مذکور می بایست آثار پژوهشی خود شامل؛ مقالات چاپ شده، گزارش نهایی طرح تحقیقاتی، کتاب (تألیف، ترجمه)، رساله دکتری و پایان نامه کارشناسی ارشد را که در بازه زمانی ابتدای فروردین ۹۵ تا پایان مرداد ۹۹ انجام شده است، به نشانی اینترنتی www.cooptt.ir/Festival ارسال کنند.

بنا بر اعلام دبیرخانه جشنواره، آخرین مهلت ارسال آثار، ۳۱ مرداد ماه ۹۹ است.

عضویت در باشگاه اندیشکده تعاون
اندیشکده تعاون، به عنوان نخستین اندیشکده حوزه تعاون کشور و منطقه، با هدف پوشش این خلا نظری با همکاری معاونت تعاونِ وزات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد دانشگاهی تأسیس گردید تا بتواند خلاهای فکری و نظری موجود در امر تصمیم‌سازی، قانون‌گذاری و اجرا را پوشش دهد. همچنین اندیشکده در راستای تحقق رسالت اصلی خویش، در افق 1404 ساختاری خواهد بود که در سطح کشور به‌عنوان مرجع علمیِ پشتیبان برای تمامی سطوح سیاست‌گذاری و تصمیم‌گیری در حوزۀ تعاون شناخته می‌شود.
با ورود یا ثبت‌نام در سامانه شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس های سایت و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید؛ همچنین از آخرین اطلاعیه‌ها با خبر می‌شوید.