افتتاح اندیشکده تعاون

آیین افتتاحیه اندیشکده تعاون برگزار شد

اندیشکده تعاون، در تاریخ ۷ دی ماه با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس جهاد دانشاهی و معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد

آیین افتتاحیه  اندیشکده تعاون، ۷ دی  با حضور "سورنا ستاری" معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور،  "محمد شریعتمداری" وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس جهاد دانشگاهی "حمیدرضا طیبی" و "محمد کبیری" معاون امور تعاون  وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.
 اندیشکده تعاون، به عنوان نخستین اندیشکده حوزه تعاون کشور و منطقه، با هدف پوشش خلا نظری در حوزه تعاون با همکاری معاونت تعاون وزات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی تأسیس گردید تا بتواند خلاهای فکری و نظری موجود در امر تصمیم سازی، قانونگذاری و اجرا را پوشش دهد.
اندیشکده تعاون نیز طی عقد تفاهم نامه میان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد دانشگاهی به عنوان اصلی ترین اتاق فکر بخش تعاون با تاکید بر استفاده از تجارب جهانی و استفاده از الگوهای موفق جهانی و بومی سازی آن برای استفاده در کشور تشکیل شده است.‌

 

عضویت در باشگاه اندیشکده تعاون
اندیشکده تعاون، به عنوان نخستین اندیشکده حوزه تعاون کشور و منطقه، با هدف پوشش این خلا نظری با همکاری معاونت تعاونِ وزات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد دانشگاهی تأسیس گردید تا بتواند خلاهای فکری و نظری موجود در امر تصمیم‌سازی، قانون‌گذاری و اجرا را پوشش دهد. همچنین اندیشکده در راستای تحقق رسالت اصلی خویش، در افق 1404 ساختاری خواهد بود که در سطح کشور به‌عنوان مرجع علمیِ پشتیبان برای تمامی سطوح سیاست‌گذاری و تصمیم‌گیری در حوزۀ تعاون شناخته می‌شود.
با ورود یا ثبت‌نام در سامانه شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس های سایت و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید؛ همچنین از آخرین اطلاعیه‌ها با خبر می‌شوید.