فراخوان جذب پژوهشگر

اندیشکده تعاون اقدام به جذب پژوهشگر می‌کند

اندیشکده تعاون به منظور تکمیل و تقویت کادر پژوهشی خود اقدام به جذب پژوهشگر به صورت پاره وقت و تمام وقت می‌کند

اندیشکده تعاون طی فراخوان دی ماه 1399 به منظور تکمیل و تقویت کادر پژوهشی خود در نظر دارد از میان فارغ­ التحصیلان دوره ارشد، دانشجویان و فارغ التحصیلان دوره دکتری مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سطح کشور اقدام به جذب پژوهشگر به صورت پاره وقت و تمام وقت کند. با توجه به رقابتی بودن این فراخوان، سابقه پژوهشی پژوهشگر و کیفیت رزومه ارسالی حائز اهمیت خواهد بود. خواهشمند است متقاضیان واجد شرایط مدارک زیر را جهت بررسی­های اولیه حداکثر تا تاریخ 30 دی 1399 از طریق ایمیل به روابط عمومی اندیشکده تعاون به آدرس Cooptt.com@gmail.com ارسال کنند.

طی این فراخوان از پژوهشگران و متخصصان رشته‌های اقتصاد، مدیریت (گرایش بازرگانی)، کارآفرینی، حقوق (گرایش حقوق تجاری-اقتصادی بین الملل،‌ حقوق عمومی و حقوق خصوصی)، علوم اجتماعی (گرایش تعاون و برنامه‌ریزی رفاه اجتماعی، مطالعات فرهنگی) به‌ عنوان پژوهشگر تمام‌وقت و پاره وقت به‌ صورت حضوری دعوت به همکاری خواهد شد.

آشنایی کامل با روش‌های تحقیق، برخورداری از سابقه پژوهشی کاربردی و نظری مرتبط، قبولی در مصاحبه علمی و تسلط به حداقل یک زبان خارجی از دیگر شرایط جذب در این فراخوان است. بدیهی است که تجربه کار پژوهشی در حوزه تعاون از اهمیت زیادی برخوردار است.

 

لازم است متقاضیان نوع همکاری اعم از تمام وقت یا پاره وقت را اعلام کنند. یادآور می‌شود پس از ارزیابی و بررسی درخواست‌ها توسط اندیشکده، با پژوهشگران حائز شرایط برای مصاحبه علمی تماس گرفته می‌شود.

مدارک مورد نیاز:

  • تصویر کارت ملی
  • تصویر مدرک معتبر تائید مقطع تحصیلی( ارشد و دکتری یا مدرک موقت فارغ التحصیلی)
  • رزومه کامل علمی (شامل سابقه آموزشی و فعالیت‌های پژوهشی و عکس) به همراه یک نسخه الکترونیک از مقالات و کتب چاپ شده داخلی و بین‌المللی
  • پژوهشگران علاقه‌مند می‌توانند درخواست خود را تا 30 دی ماه 1399 به ایمیل اندیشکده تعاون به نشانی الکترونیکی Cooptt.com@gmail.com ارسال کنند.

لازم به ذکر است که تمامی فایل‌های ارسالی به صورت فشرده ZIP یا RAR ارسال شده و نامِ فایل همان نام خانوادگی شرکت کننده در فراخوان باشد.

تلفن تماس برای پاسخگوئی:  86074390

 

عضویت در باشگاه اندیشکده تعاون
اندیشکده تعاون، به عنوان نخستین اندیشکده حوزه تعاون کشور و منطقه، با هدف پوشش این خلا نظری با همکاری معاونت تعاونِ وزات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد دانشگاهی تأسیس گردید تا بتواند خلاهای فکری و نظری موجود در امر تصمیم‌سازی، قانون‌گذاری و اجرا را پوشش دهد. همچنین اندیشکده در راستای تحقق رسالت اصلی خویش، در افق 1404 ساختاری خواهد بود که در سطح کشور به‌عنوان مرجع علمیِ پشتیبان برای تمامی سطوح سیاست‌گذاری و تصمیم‌گیری در حوزۀ تعاون شناخته می‌شود.
با ورود یا ثبت‌نام در سامانه شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس های سایت و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید؛ همچنین از آخرین اطلاعیه‌ها با خبر می‌شوید.