اندیشکده تعاون به روایت تصویر در سالی که گذشت

به گزارش روابط عمومی اندیشکده تعاون؛ در سال 1399 و همزمان با افتتاح رسمی اندیشکده تعاون با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حمیدرضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، شروعی نیرومند در  مسیر تحقق اهداف بلند مدت و کوتاه مدت خود داشت که به صورت خلاصه و تیتروار می‌توان به برگزاری نخستین دوره جشنواره ملی پژوهش‌های برتر حوزه تعاون، نگارش بیش از 35 بولتن سیاسی و 30 خلاصه سیاستی، برگزاری نشست‌های متعدد با حضور چهره‌های سرشناس علمی و اجرایی حوزه تعاون و بازدید چهره‌های سرشناس دانشگاهی، سیاسی و اجرایی کشور از اندیشکده تعاون اشاره کرد.
عضویت در باشگاه اندیشکده تعاون
اندیشکده تعاون، به عنوان نخستین اندیشکده حوزه تعاون کشور و منطقه، با همکاری معاونت تعاونِ وزات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد دانشگاهی تأسیس گردید تا بتواند خلاهای فکری و نظری موجود در امر تصمیم‌سازی، قانون‌گذاری و اجرا را پوشش دهد. همچنین اندیشکده در راستای تحقق رسالت اصلی خویش، در افق 1404 ساختاری خواهد بود که در سطح کشور به‌عنوان مرجع علمیِ پشتیبان برای تمامی سطوح سیاست‌گذاری و تصمیم‌گیری در حوزۀ تعاون شناخته می‌شود.
با ورود یا ثبت‌نام در سامانه شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس های سایت و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید؛ همچنین از آخرین اطلاعیه‌ها با خبر می‌شوید.