بازدید مجموعه اندیشکده تعاون و توسعه از تعاونی نویدکاران برتر

بازدید معاونت علمی به همراه پژوهشگران اندیشکده از مجموعه تعاونی نویدکاران برتر

به گزارش روابط عمومی اندیشکده تعاون و توسعه، معاون علمی مجموعه به همراه همکاران اندیشکده تعاون و توسعه در طی بازدید‌های میدانی خود از تعاونی‌های فعال و گفت‌وگو با مدیران آن‌ها جهت شناسایی موانع و مشکلات موجود بر سر راه حرکت و توسعه فعالیت‌هایشان، مورخ سه‌شنبه 2 آذر ماه از تعاونی نویدکاران برتر بازدید به عمل آوردند.

لازم به ذکر است شرکت تعاونی تولیدی نویدکاران تولیدکنندۀ محصولات غذایی برتر در سال ۱۳۷۳ تأسیس و تولید خود را به صورت رسمی در سال ۱۳۷۵ آغاز کرد و در حال حاضر بیش از ۵۰۰ کالای متفاوت با نام تجاری برتر عرضه می‌کنند. این مجموعه در سال ۱۳۹۴ به عنوان تعاونی برتر ملی از سوی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی معرفی شد.

عضویت در باشگاه اندیشکده تعاون
اندیشکده تعاون، به عنوان نخستین اندیشکده حوزه تعاون کشور و منطقه، با همکاری معاونت تعاونِ وزات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد دانشگاهی تأسیس گردید تا بتواند خلاهای فکری و نظری موجود در امر تصمیم‌سازی، قانون‌گذاری و اجرا را پوشش دهد. همچنین اندیشکده در راستای تحقق رسالت اصلی خویش، در افق 1404 ساختاری خواهد بود که در سطح کشور به‌عنوان مرجع علمیِ پشتیبان برای تمامی سطوح سیاست‌گذاری و تصمیم‌گیری در حوزۀ تعاون شناخته می‌شود.
با ورود یا ثبت‌نام در سامانه شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس های سایت و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید؛ همچنین از آخرین اطلاعیه‌ها با خبر می‌شوید.