رویدادها

فراخوان هدایت و راهنمایی پایان‌نامه و رساله

اندیشکده تعاون و توسعه با همکاری دفتر ترویج، آموزش و تحقیقات معاونت امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پایان‌نامه‌ها  و رساله‌های با موضوع تعاون و تعاونی‌ها حمایت می‌کند.فراخوان هدایت و حمایت از پایان نامهکارشناسی ارشد و دکتری سطح ۳ و ۴ حوزویبا محوریت موضوع «تعاون و تعاونی ها»

سال ۱۴۰۱


رشته های اولویت دار: علوم اجتماعی، اقتصاد، مدیریت، صنایع، حقوق

موضوعات اولویت دار: مبانی نظری، فقهی و اسلامی تعاون و تعاونیتعاون و تعاونی ها در سنت ایرانی تعاون و مردمی سازیآسیب شناسی بخش تعاون واگذاری بنگاه‌ ها و فعالیت های دولتی به مردم تعاون و محرومیت زداییبیمه تعاونیبانک تعاونی اصلاح قوانین حوزه تعاون تعاونی پلتفرم و نوع جدید فرهنگ تعاون و تربیت تعاون بنیانو...

عضویت در باشگاه اندیشکده تعاون
اندیشکده تعاون، به عنوان نخستین اندیشکده حوزه تعاون کشور و منطقه، با همکاری معاونت تعاونِ وزات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد دانشگاهی تأسیس گردید تا بتواند خلاهای فکری و نظری موجود در امر تصمیم‌سازی، قانون‌گذاری و اجرا را پوشش دهد. همچنین اندیشکده در راستای تحقق رسالت اصلی خویش، در افق 1404 ساختاری خواهد بود که در سطح کشور به‌عنوان مرجع علمیِ پشتیبان برای تمامی سطوح سیاست‌گذاری و تصمیم‌گیری در حوزۀ تعاون شناخته می‌شود.
با ورود یا ثبت‌نام در سامانه شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس های سایت و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید؛ همچنین از آخرین اطلاعیه‌ها با خبر می‌شوید.